Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продає активи ПАТ «Промінвестбанк» за стартовою ціною у 217,2 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування.

«19 жовтня в системі Prozorro.Продажі відбудеться аукціон із продажу активів ПАТ «Промінвестбанк», який ліквідується Фондом гарантування вкладів. Одним лотом на торги виставлено об’єкт нерухомості, основні засоби та корпоративні права приватної організації. Активи на продаж виставляються вперше», – йдеться в повідомленні.

До складу лоту увійшов нежитловий будинок із добудовою, загальною площею понад 9 тис. кв. м, у Деснянському районі столиці, на вулиці Миколи Закревського. Також продають основні засоби та корпоративні права (пайовий внесок у нефінансову установу) приватної організації.

Початкова ціна реалізації лота – 217,2 млн грн. Торги пройдуть за англійською моделлю аукціону, відкрито і прозоро.

Зазначимо, 25 лютого Нацбанк ухвалив рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати банки, що перебувають під контролем Росії: АТ «Міжнародний резервний банк», який на 100% належить ПАТ «Сбєрбанк Росії», та ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» (ПАТ «Промінвестбанк»), який на 99,77% належить державній корпорації розвитку «ВЕБ.РФ». 

Своєю чергу, власник «Промінвестбанку» – російська держкорпорація ВЕБ.РФ – заявила, що продаж акцій на біржі порушує заборону Стокгольмського арбітражу, у зв’язку з чим ВЕБ має намір стягувати активи України за кордоном, щоб покрити свої збитки. 

Фото: Відкриті джерела