На сьогодні у столиці достатньо ліжок та палат у медзакладах для прийому хворих на коронавірус.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання від ЗМІ.

Сьогодні в інфекційних відділеннях, у боксах, де лежать хворі на COVID-19, – по дві-три людини. У Києві поки вистачає палат для прийому хворих на коронавірус. Загалом у 18-ти медзакладах столиці, підготовлених для прийому хворих на COVID-19, – понад 2000 ліжок. Всі вони – в ізольованих відділеннях. У кожній палаті є система подачі кисню і кожна палата – також ізольована. Апаратів ШВЛ у лікарнях сьогодні – понад 400», – зазначив Віталій Кличко.

Мер повідомив, що лікарям вистачає медикаментів і засобів індивідуального захисту, що закуповує місто. Ситуація із захворюваністю поки контрольована.

Я хочу підкреслити. Ситуація контрольована, поки не сталося інфекційного вибуху, як це було в інших країнах. Якщо продовжиться така динаміка захворюваності, якщо люди і далі нехтуватимуть своєю безпекою – ситуація може різко змінитися. І тоді нам доведеться і розгортати окремі госпіталі, і знову повертатися до суворого карантину», – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, станом на 7 вересня у лікарнях Києва перебували 909 хворих на коронавірус. 174 з них були у важкому стані, 12 – під апаратами ШВЛ.

Фото: kiev.klichko.org