Сам продукт у Держпродспоживслужбі назвали безпечним. Проте морозиво з вмістом енергетика продають поряд зі звичайним і його купують діти.

Про це повідомляє програма “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

На небезпечний продукт звернула увагу професорка торгово-економічного університету Олена Сидоренко. Мама двох дітей пожалілася, що малим продали ласощі і після двох порцій на кожного вони не спали всю ніч. А ще мали швидке серцебиття. За словами професорки, до складу морозива входить класичний енергетик, від якого діти можуть навіть впасти в кому. А згадка на упаковці 18+ була зазначена в такому місці, що й не розгледіти.

На сайто торгової марки в описі про новий продукт не сказано жодного слова, що його дозволено продавати лише особам старше 18 років.

За коментарем щодо відповідальність про продаж такого продукту дітям телеканал “Київ” звернувся до Держпродспоживслужби.

Зокрема, Роман Матвійчук – начальник управління безпечності харчових продуктів ГУ ДПСС у Києві – зазначив, що загалом цей продукт є безпечним, але не рекомендований дітям.

Моя особиста думка – відповідльність лежить на тих, хто це морозиво продає дітям. Енергетики також є вільному обороті, але ж дітям їх не продають… Це енергетичний засіб – можна назвати його так… У дописі Олени Сидоренко вказано, що маркування про вікові обмеження на продукті є. Тому це повинні батьки пояснити дітям, що таке морозиво не можна споживати. І ті, хто це морозиво продає, несуть також певну відповідальність“, – сказав Матвійчук.

Тим часом у соцмережах окремі користувачі звинувачують покупців такого морозива у неуважності, інші підтримують обурення та вважають, що маркування про вікові обмеження виробник міг би зробити яскравішим.

Реакції від ТМ “Рудь” на цю ситуацію не було. На Facebook-сторінці компанії  під дописом про новий продукт компанія реагує лише на позитивні коментарі. А на негативні та на прохання прокоментувати допис Олени Сидоренко у компанії відмовчуються.

Фото: скріншот