Місця, де ростуть ці рослини-алергени, будуть обробляти хімічними речовинами на основі природних компонентів.

Про це йшлося під час сьогоднішнього засідання постійної комісія Київради з питань охорони здоров’я.

Аби убезпечити киян, особливо людей, які страждають на сезонні алергії, комісія Київради підтримала проект, яким пропонується обробляти хімічними речовинами місця у Києві, де ростуть амброзія та борщівник. Хімікати мають бути на основі природних компонентів.

Як повідомив депутат Київради Олександр Гончаров, займатися винищенням цих рослин доручать «Київзеленбуду». Пояснив – їх треба обробляти хімікатами, бо коренева система цих рослин настільки потужна, що викошування результату не дає.

«Повинні оброблятися території як ті, що на балансі міста, так і позабалансові. Зі свого боку підготую звернення, щоб взяли до уваги всі зелені зони Дарницького району та перевірили на наявність рослин, що загрожує здоров’ю киян, території закладів освіти», – зазначив він та попросив киян надсилати локації, де бачили ці небезпечні рослини.

Амброзія та борщівник вважаються найбільш небезпечними рослинами, які викликають сезонну алергію. Так, борщівник, сік якого може викликати опіки, квітне у червні, амброзія – протягом липня вересня.

Фото: Фейсбук