У Києві правоохоронці викрили збувача гашишу. Під час поверхневої перевірки в порушника вилучили 5,5 кілограмів наркотичного засобу, які він підготував для подальшого збуту. Чоловіку загрожує до десяти років тюремного ув’язнення з конфіскацією майна.

Про це повідомляє поліція Києва.

Правопорушником виявився 33-річний мешканець Київської області.

Як зазначається, під час поверхневої перевірки в чоловіка було виявлено 5,5 кілограмів гашишу.

“Правопорушник розповів нам, що зберігав заборонений засіб для подальшого збуту. Ми затримали його у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, а наркотик вилучили та направили на експертне дослідження. Після проведення експертизи, буде вирішене питання щодо можливої додаткової кваліфікації кримінального правопорушення”, – розповів начальник слідчого відділу Дніпровського управління поліції Дмитро Білоконь.

Слідчі Дніпровського управління поліції повідомили чоловіку про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України – незаконне придбання, зберігання та перевезення з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, у великих розмірах. Фігуранту загрожує від шести до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Крім того, правоохоронці проводять усі необхідні заходи зі встановлення походження наркотику та інших осіб, причетних до збуту.

Київ Media

Київ Media

Київ Media

Фото: Facebook поліції Києва