До складу банди злочинців входять посадові особи одного з державних підприємств.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Київської міської прокуратури.

Столичні правоохоронці викрили групу осіб, які організували діяльність підпільного цеху з виготовлення спирту та алкогольних напоїв з метою збуту, а також виробництво підроблених марок акцизного податку (ч. 2 ст. 199, ч. 2 ст. 204 КК).

За матеріалами слідства, до банди злочинців входять посадові особи одного з державних підприємств. Вони організували виготовлення підроблених марок акцизного податку та фальсифікованої алкогольної продукції під логотипами відомих торгових марок в особливо великих розмірах.

За попередніми даними, обсяг виробництва – 25 тонн готової продукції на місяць.

Правоохоронці провели 29 обшуків за місцями проживання, у транспортних засобах фігурантів та місцями незаконного виготовлення, зберігання та реалізації фальсифікованої алкогольної продукції.

У результаті – вилучено 635 л коньячної та 125 л горілчаної продукції, маркованої під бренди відомих виробників, ємності для змішування та розфасовки спиртової суміші, обладнання, яке використовувалося для її виготовлення, пакувальний матеріал для виготовлення «bag-in-box» та інші речові докази, які підтверджують злочинну діяльність.

Учасникам злочинної групи повідомлять про підозру після проведення ряду судових експертиз.

Правопорушення викрили прокурори спільно зі слідчими СУ ГУ НП в м. Києві за оперативного супроводження Управління стратегічних розслідувань в м. Києві ДСР Нацполіції України.

До слова, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Фото: фейсбук