Організована злочинна група заволоділа п'ятьма об’єктами елітного нерухомого майна у столиці.

Про це повідомляє Національна поліція.

Правоохоронці  встановили, що організована злочинна група протиправно заволоділа п’ятьма об’єктами елітного нерухомого майна у столиці. Нерухомість належала двом юридичним компаніям. Одне із товариств має іноземні інвестиції.

При цьому зловмисники використовували заздалегідь підроблені правовстановлюючі документи юридичних компаній.

“Без відома власників правопорушники укладали договори купівлі-продажу та переоформляли право власності на нерухоме майно на одного з членів ОЗГ. Протиправно отримане майно зловмисники легалізовували, а отримані кошти розподіляли між собою”, – йдеться у повідомленні.

До складу злочинної групи входили шестеро чоловіків на чолі з 56-річним організатором. Усі мали свої ролі: псевдодиректор, псевдопокупець, відповідальний за силовий блок під час укладення договорів та перевезення коштів.

Як зазначається, за такою «схемою» фігуранти заволоділи п’ятьма об’єктами нерухомості на загальну суму понад 72 мільйони гривень.

19 серпня цього року на території міста Києва, Київської, Львівської та Івано-Франківської областей поліцейські провели 12 одночасних санкціонованих обшуків у місцях проживання та перебування членів ОЗГ. У результаті правоохоронці виявили та вилучили речові докази, які підтверджують їх злочинну діяльність.

Трьом членам ОЗГ оголосили підозру за ч. 3 ст. 206-2 (Протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації) та ч. 3 ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу.

Зловмисникам загрожує позбавлення волі  до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Фото: facebook