Ймовірні правопорушники отримали понад 1,3 мільйона гривень прибутку з продажу фальсифікованого алкоголю.

Про це повідомили в Facebook-сторінці Київської міської прокуратури.

У дописі зазначили, що прокуратура Києва викрила організовану групу з трьох осіб, які нібито виготовляли фальсифіковані алкогольні напої з метою збуту.

За матеріалами слідства, учасники цієї групи, будучи службовими особами ДП «Дослідне виробництво Інституту хімії високомолекулярних сполук» НАН України, із серпня 2020-го до лютого 2021 року використовували приміщення держпідприємства, спеціальне обладнання та організовували незаконне виробництво алкогольних напоїв. У подальшому напої нібито збували під виглядом відомих брендів.

Я з’ясувалося, учасники організованої групи незакон6но виготовили понад 5300 літрів фальсифікованого алкоголю. Водночас ймовірні правопорушники отримали понад 1,3 мільйона гривень прибутку.

Наразі щодо цієї ситуації тривають усі необхідні слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне та об’єктивне дослідження обставин кримінального провадження.

Водночас працівникам держпідприємства НАН України повідомлено про підозру у виготовленні фальсифікованого алкоголю з метою збуту (ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 204, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 204 КК України).

До слова, викриття злочинної діяльності проводилося прокурорами спільно зі слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у м. Києві та за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у місті Києві ДСР НП України.

Нагадаємо, відповідно до с. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Фото: фейсбук