Поштову адресу отримав ЖК «Новомостицький».

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір.

Ще один укрбудівський ЖК отримав поштову адресу – «Новомостицький». Це останній зі зданих в експлуатацію комплексів, який тепер з адресою. Трохи раніше його також присвоїли «Сонячної Рив’єрі» і «Пектораль», – написав Ігор Кушнір.

Він додав, що «Київміськбуд» подав в ДАБІ документи на здачу в експлуатацію житлових комплексів «Харківський» та «Гармонія».

По двом іншим – «Харківському» і «Гармонії», подані документи на здачу в експлуатацію в ДАБІ, чекаємо позитивного рішення. Підкреслю, що сьогодні введення цих об’єктів залежить виключно від Інспекції, КМБ все від себе залежне зробив», – написав Ігор Кушнір.

За його словами, об’єкти «Укрбуду», які вже прийняті «Київміськбудом», будуються за графіками і по мірі надходження грошей.

Еще один укрбудовский ЖК получил почтовый адрес – «Новомостицкий»Это последний из сданных в эксплуатацию комплексов,…

Опубліковано Игорем Кушниром Понеділок, 21 вересня 2020 р.

Він також зазначив, що по ЖК «Чарівне місто» та «Оберіг-2» Міністерство оборони розробляє доповнення до основних договорів. По «Арт Хаусу» у «Київміськбуді» все ще сподіваються на те, що Міністерство оборони належним чином оформить землю, щоб холдингова компанія змогла прийняти об’єкт на законних підставах.

Нагадаємо, в цілому «Київміськбудом» прийнято 15 об’єктів корпорації «Укрбуд». Це ЖК «Пектораль», «Новомостицький», «Сонячна Рів’єра», «Харківський», «Гармонія», «Кирилівський гай», «Гвардійський», «Freedом», «Lake house», «Twin house», «Urban park», «Академ Парк», «Шевченківський», «Подол Град» та «Злагода».

Фото: Facebook