Знаки встановили більше, ніж на сотні вулиць столиці.

У місті встановили близько 400 нових дорожніх знаків, які діятимуть упродовж осінньо-зимового періоду. Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов у своєму Телеграм-каналі.

За його словами, на період з 1 листопада до 1 квітня на 55 вулицях міста КП «Центр організації дорожнього руху» встановило дорожні знаки 3.2 «Рух механічних транспортних засобів заборонено» з табличками 7.12 «Ожеледиця».

«Під час ожеледиці в зоні дії відповідного знаку рух транспортних засобів буде заборонений. Проте, згідно з Правилами дорожнього руху, це не стосується маршрутних автобусів, тролейбусів і таксі, що рухаються за встановленими маршрутами та мають визначені зупинки. Також ця заборона не розповсюджується на автомобілі водіїв з інвалідністю та осіб, що перевозять таких пасажирів» — пише чиновник.

Як додав чиновник, водії з інвалідністю, а також громадяни, які проживають або працюють у цій зоні чи обслуговують розташовані там підприємства, можуть в’їжджати до зони дії знаку, але повинні виїжджати з неї на найближчому до місця призначення перехресті.

Крім того, ще на 74-х вулицях комунальники встановили попереджувальні дорожні знаки 1.13 «Слизька дорога».

Фото: Київрада