Стовпчики встановлюють для того, щоб автомобілі не паркували на тротуарах.

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Щоб авто не паркували на тротуарах, у місті вже встановили майже 6 000 антипаркувальних стовпчиків. Поки – переважно в центральній частині столиці», – написав Кличко.

Він додав, що комунальні служби протягом останніх 2 місяців прибрали з тротуарів понад 600 незаконних виносних рекламних конструкцій.

Віталій Кличко повідомив, що при ремонті дворів та міжквартальних проїздів, що здійснюють в усіх районах міста, враховують побажання мешканців щодо місць для паркування авто.

Друзі! Ми наводимо лад із паркуванням в столиці. Не так швидко, як хотілося б. Але зрушення вже є.Щоб авто не паркували…

Опубліковано Кличко – мер Пʼятниця, 24 липня 2020 р.

Мер Києва зазначив, що мешканці міста можуть викликати або наряд поліції, або паркувальну інспекцію, якщо вони бачать порушення правил паркування.

Як повідомляє департамент транспортної інфраструктури КМДА у Facebook, на бульварі Дружби Народів почали встановлювати антипаркувальні стовпчики. Вже встановлено 325 штук, ще близько 50 стовпчиків продовжують монтувати.

На бульварі Дружби Народів встановлюють антипаркувальні стовпчики. Вже встановлено 325 штук, ще близько півсотні…

Опубліковано Департамент транспортної інфраструктури КМДА Пʼятниця, 24 липня 2020 р.

 

Антипаркувальні стовпчики встановлюються переважно в центральній частині столиці. Відомство закликає водіїв поважати пішоходів та не паркувати транспорт на тротуарах.

Фото: Facebook