Участь в заходах узяли також чиновники міської адміністрації.

Учасники Революції Гідності, ветеранами АТО/ООС та члени їхніх родин поклали квіти на місці розстрілів українських патріотів на Алеї Небесної Сотні. Участь в урочистостях взяла і заступниця голови КМДА Марина Хонда, повідомляє прес-служба КМДА.

Після покладання квітів чиновниця разом із головою Постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Мариною Порошенко вручила нагороди учасникам Революції Гідності.

«Сім років минуло з тих трагічних подій. Майже 400 киян отримали поранення, а 31 людина втратила своїх близьких: батька, чоловіка, сина. Я бачу, що в ці дні, учасникам Революції Гідності та їхнім родинам особливо важко. Проте вони не здаються і продовжують працювати на розвиток країни, займаються громадською діяльністю. Хтось не склав руки після Майдану і відправився на фронт боронити країну від зовнішнього ворога. Небесна Сотня – це ті люди, які своїм прикладом спонукали нас усіх ставати кращими. Вони віддали заради цього найважливіше і найдорожче – своє життя. Все заради того, щоб ми усі жили гідно. Ці спогади ще дуже свіжі в пам’яті, і ми не маємо права їх забувати», – зазначила Марина Хонда.

Марина Хонда також відзначила, що вручені відзнаки не державні, а представлені громадською організацією «Родини Небесної Сотні». За словами Марини Хонди, це важливо, адже є символом консолідації суспільства; відзнаки отримали безпосередні учасники Революції Гідності та члени їхніх родин.

Раніше у Києві Небесну Сотню вшанував міський голова Кличко.

Фото: КМДА