Комісія ухвалила деякі рішення щодо залучення інвестицій в міську інфраструктуру.

Після тривалої перерви, вперше з лютого, відбулось засідання постійно діючої комісії по залученню інвесторів до фінансування, реконструкції та реставрації об’єктів міської інфраструктури. Про це повідомляє сайт КМДА з посиланням на Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Зокрема, питання порядку денного стосувалися подовження термінів реалізації кількох інвестиційних договорів із будівництва житлових будинків у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, виключення об’єктів із переліку тих, що потребують залучення інвестицій, заміни місць розташування об’єктів торгівлі хлібом у рамках інвестиційного проєкту інших.

Комісією ухвалено рішення про подовження до 1 вересня 2023 року терміну проектування, будівництва та прийняття в експлуатацію житлових будинків з об’єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом на вул. Милославській у Деснянському районі, у пров. Платонівському у Солом’янському районі та вул. Лук’янівській (між вул. Глибочицькою) у Шевченківському районі столиці.

Також прийнято рішення щодо виключення з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Реконструкція будівлі в пров. Десятинному, 7-А у Шевченківському районі». У зв’язку з цим Департаменту економіки та інвестицій в установленому порядку доручено розробити проєкти відповідних нормативно-правових актів.

Крім того, погоджено заміну місць розташування 5 об’єктів роздрібної торгівлі хлібом та хлібобулочними виробами за інвестиційними договорами згідно з поданням Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА. Зокрема, йдеться про розташування об’єктів на вул. Донецькій, 5, вул. Васильківській, 17, вул. Липківського, 39, пл. Оболонській, 3, навпроти вул. Пасхаліна, 3.

Фото: Фейсбук