Пасажири в автобусі вигукували та обурювалися, та водій вигуки проігнорував.

У Києві трапилась скандальна історія із водієм автобуса №55, який курсує за маршрутом “пл. Дарницька – ст. м. Палац Спорту”. Він не впустив пасажира на інвалідному візку, а середні двері, призначені для таких пасажирів заблокував, повідомили у Facebook очевидці.

У час коли на вулиці морози, замети і КМДА просить пересісти до громадського транспорту… той самий транспорт вдається до жахливих дій“, – обурюється киянка Наталія Єфремова.

Вона розповіла, як стала свідком, коли в автобусі 55 маршруту були заблоковані двері для пасажирів на візках. І коли на одній із зупинок людина чекала автобус на візку, водій, за словами очевидців, не відчинив середні двері.

Попри вигуки і обурення всього автобуса (ми намагалися відкрити двері) просто поїхав і лишив колясочника мерзнути далі…“, – зазначила киянка, додавши, що двері були заблоковані кийками.

Про інцидент небайдужі кияни повідомили у комунальне підприємство “Київпастранс“.  У прес-службі піжприємства виданню Kyiv Media відповіли, що керівництво терміново відреагувало на неприємний інцидент, що стався на автобусному маршруті №55. Щодо водія готується наказ про його звільнення.

Випадок, коли водій не відчинив середні двері для пасажира в інвалідному візку, отримав найсуворішу реакцію з боку керівництва підприємства. До водія застосували суворе дисциплінарне стягнення. Хочемо зазначити: на всі аналогічні випадки КП “Київпастранс” реагує рішуче. Жодних наказів щодо перешкоджання перевезенням маломобільних пасажирів на підприємстві не видавалось“, – зазначили у прес-службі.

Нагадаємо, нещодавно маршрутник під Києвом висадив на мороз дитину, бо в неї не було чим заплатити. Представник маршруту пообіцяв, що водія звільнять.

Фото: Фейсбук