Алекияни спільно з комунальниками розібрали прибудову в арці.

Про це повідомили у програма “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Власник магазину вирішив розширитися просто завдяки аркам між будинками. Інцидент стався на вулиці Шептицького, 24 у Дніпровському районі.

Про самовільну забудову написав у фейсбук місцевий мешканець – Володимир Андрієвський. Чоловік у дописі зазначив, мовляв, власник крамниці вирішив зробити реконструкцію їх прохідної арки, але під виглядом ремонту намагався урвати шмат землі.

Проте знімальна група телеканалу “Київ” так і не знайшла прибудови – місцеві мешканці разом із комунальниками “відбили” цю територію та розібрали прибудову.

Кияни розповіли, що у цього власника є кілька магазинів – як звичайні продуктові, так і наливайки. Але раптом підприємець сказав мешканцм, що відновить арку між будинками – обкладе її плиткою, прокладе свіже покриття. А натомість привіз цеглу і взявся будувати магазинчик, заливши бетонний фундамент.

Місцеві також розказали, що документи підприємець нікому з сусідів в руки нам не давав – розмахував у повітрі невідомими папірцями. Сказав – нібито були збори 8-го та 9-го під’їздів. Заявляв, що 75% людей дали погодження.

Казочки це все. Жодного мешканця там не було“, – заперечують киянки Наталія та Людмила, котрі мешкають поряд.

Як виявилося згодом, якісь невідомі документи підприємець завірив у місцевого нотаріуса, що орендує приміщення поряд із магазином. Документів від місцевої влади у чоловіка не було. Мешканці вирішили боротися із захопленням арки та звернулися до поліції. Прибудову знесли самі, а комунальники прийшли прибирати наслідки

Якою є позиція піприємця – телеканал “Київ” поки з’ясовує, намагаючись отримати його коментар.

 

Фото: скріншот