Автовласники залишають свій транспорт тепер там, де колись їм заважали вкопані шини.

Про це повідомляє програма “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Рейд по зелених зонах, які запарковані автівками, влаштували правоохонці разом зі співробітниками “Київзеленбуду”. Перевірили вулицю Ентузіастів, що на Русанівці.

Комунальники бідкаються, що на деяких зелених зонах лише нещодавно сіяли траву чи садили квіти. Проте тепер на їх місці – розкатані колесами автівок ями. Тепер “зеленбудівцям потрібно підвезти новий ґрунт та заново підсівати траву.

Аби хоч якось вберегти зелені зоні від недобросовісних водіїв – вкопали дерев’яні кілки.

По вулиці Ентузіастів так ставимо і далі будемо ставити такі стовпчики. Бо без них тут паркуються кожен день мешканці, які живуть тут поряд“, – розповідає Лариса Беляєва, працівниця УЗН Дніпровського району.

Деякі водії, почувши про перевірку, прийшли і почали швидко забирати свої машини. Щоправда, штрафами за паркування на клумбах вони не дуже налякані – його розмір всього 340 гривень. А якщо сплатити його протягом перших 10 днів з моменту складання протоколу – можна отримати ще й 50-відсоткову знижку.

Звісно, штраф – це неприємно. Але вже доведеться заплатити“, – сказав один із водіїв-порушників, кому виписали сьогодні штраф. Каже, залишив тут машину, бо поспішав і побачив, що хтось вже раніше паркувався.

Інспектори з паркування кажуть – безкоштовних паркомісць у Києві в цьому районі є достатньо, проте вони далі від дому, аніж клумба. А пройтися трохи від машини до дому чимало водіїв просто не хочуть.

Нагадаємо, у центрі Києва встановили нові сенсорні паркомати. Наразі робота паркоматів триває в режимі експерименту.

Фото: Фейсбук