Працюючий дитсадок під час локдауну виявили на Троєщині та виписали директорці понад 30 тисяч штрафу.

Про це повідомляє програма “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Журналісти приєдналися до рейду працівників поліції та Держпродспоживслужби, які перевіряють сьогодні, чи не працюють ще десь дитсадочки у локдаун та чи є ще порушники.

Вранці на Троєщині завершився черговий рейд – перевіряли приватні дитячі садки, які розташовані безпосередньо у житлових будівлях. Тому що вхід до них може бути безпосередньо із під’їзду. Сьогодні, на відміну від учорашнього дня, нічого не виявили.

“Сьогодні було перевірено 5 дитячих садочків за п’ятьма різьними адресами. На сьогоднішній день вони всі були зачинені”, – спеціаліст відділу Держспродспоживслужби Києва Анастасія Чернуха.

Консьєржі, які працюють у цих будинках, де є приватні дитсадки, підтвердили, що ці дошкільні заклади закрилися від початку карантину. А в Держспродспоживслужбі зазначили, що працюючі у локдаун дитсадки – явище рідкісне. І вчорашній випадок, коли виявили дитсадок-порушник, став винятком.

Штрафи за порушення можуть бути різні – це рішення вже прийматиме суд після отримання адміністративних матеріалів щодо порушників. На перший випадок суд може винести лише попередження. При повторному порушенні вже може бути штраф – від 17 тисяч до 34 тисяч гривень.

Фото: скріншот