Відновлення роботи годинника на вулиці Грушевського, 4 заплановане на 8 грудня.

У середу, 8 грудня, о 17:45 відновить свою роботу годинник на Грушевського, 4, який понад 10 років правильно показував час лише двічі на день. Про це повідомив народний депутат від фракції “Слуга народу” Роман Грищук.

“Тепер буде завжди. Це стало можливим завдяки 300 киянам, які задонатили на його відновлення”, – зазначив депутат.

На сайті краудфандинг-проекту «Велика Ідея», за допомогою якого збирали кошти, повідомили про те, що після офіційної частини відкриття буде лекція дослідника історії архітектури Семена Широчина про годинник на Грушевського.

Нагадаємо, збір грошей на реставрацію непрацюючого годинника на будівлі по Грушевського, 4 оголошувала громадська організація “Зміни” 28 серпня. Всього на відновлення найбільшого годинника столиці із 2-метровим циферблатом потрібно було зібрати 200 тисяч гривень.

Найбільший годинник котрий розташований на фасаді Інституту історії України Національної академії наук на вулиці Грушевського. Його стрілки завмерли на позначці 11:55 на довгих 15 років. Годинник пропрацював з 1960-х до кінця 1990-х. На початку нульових він почав показувати час з похибками, а згодом і зовсім зупинився.

Фото: Фейсбук