Прийом заявників відбувається з понеділка до п’ятниці з 09:00 до 15:00.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

У повідомленні зазначили, що мережа кабін безкоштовних юридичних відеоконсультацій відновила роботу в приміщеннях районних держадміністрацій.

«Прийом заявників відбувається з понеділка до п’ятниці з 09:00 до 15:00. За допомогою може звернутися кожен повнолітній громадянин, який потребує первинної юридичної консультації. Кияни можуть отримати фахову допомогу спеціаліста онлайн, наприклад, оперативні та якісні відеоконсультації із різних галузей права: земельного, житлово-комунального господарства, соціального та пенсійного забезпечення», – сказав  керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

Він додав, що в кожній кабіні розміщено тач-скрін монітор для аудіо/відео зв’язку з юрисконсультом та камера-сканер для сканування документів.

«Найчастіше відвідувачі цікавляться порядком оформлення спадщини, порядком реєстрації місця проживання/перебування, підставами призначення субсидії та відмовою у її наданні, приватизацією земельної ділянки, призначенням і нарахуванням пенсійних виплат тощо», – розповів Загуменний.

Фото: КМДА