Зокрема, «Лейпциг», «Флоренція», «ім. Шевченка», «Старт», «Факел», «Промінь» та «Ліра».

Про це повідомила Київська міська державна адміністрація.

У повідомленні зазначили, що з перших днів війни співробітники КП «Київкінофільм» здійснюють заходи щодо збереження майна територіальної громади Києва, зокрема це будівлі кінотеатрів та обладнання для кінопоказу.

«Сьогодні ми ухвалили важливий проєкт рішення задля збереження мережі кінотеатрів комунальної власності територіальної громади міста Києва, які перебувають в оперативному управлінні КП «Київкінофільм». Так, в умовах воєнного стану низка загальноміських культурно-мистецьких заходів, які були передбачені Комплексною міською цільовою програмою «Столична культура: 2022-2024 роки», не може бути проведена. Тому Київська міська рада прийняла рішення економію коштів в обсязі п’ять млн грн, як виняток в умовах дії воєнного стану, спрямувати на виплати заробітної плати співробітникам комунального підприємства, оскільки наразі ситуація не дозволяє їм заробити, як це було в мирний час», – розповіла голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха.

Вона додала, що спільними зусиллями міська влада залучає максимум ресурсів задля відновлення культурної інфраструктури у столиці.

Фото: unsplash