У ньому, зокрема, консультуватимуть біженців з окупованого півострова.

У Києві з’явиться міський інформаційно-просвітницький центр «Крим – це Україна». За відповідне рішення сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради проголосувало 85 депутатів, повідомляє сайт установи.

Заклад буде займатись інформаційно-консультативною підтримкою внутрішньо переміщених осіб з Автономної Республіки Крим, які проживають у столиці. Йдеться про адаптацію таких осіб, інтеграцію в громаду Києва, взаємодію з органами державної влади та органами місцевого самоврядування.

«У столиці є органи, які опікуються внутрішньо переміщеними особами з анексованого Криму та міста Севастополя. Проте, система розгалужена, незручна, як наслідок – не настільки ефективна. Ми пропонуємо утворення єдиного центру, який акумулюватиме всі функції та забезпечуватиме реалізацію прав та свобод ВПО», – зазначив співавтор проекту рішення, депутат Київради Вадим Васильчук.

На переконання депутатського корпусу Київради, створення єдиного центру сприятиме відродженню та розвитку української громади Криму, розвитку культури корінних народів України та національних меншин Криму.

«Також ми зможемо долучати інтелектуальний потенціал переселенців з активною громадянською позицією до розвитку громадянського суспільства в столиці», – говорить Вадим Васильчук.

Центр «Крим – це Україна» також налагоджуватиме взаємодію із громадськими об’єднаннями внутрішньо переміщених осіб з Автономної Республіки Крим та волонтерами, обіцяють в КМДА.

Раніше Кличко звернувся до Twitter через реєстрацію сторінки російського МЗС в окупованому Криму.