У невеликому приміщенні можуть влаштувати чотирьох чоловіків.

Про це повідомила молодіжна організація “Молодь за мир“.

Зазначається, що йдеться про нічний притулок для бездомних. Організація просить небайдужих їх пітримати та оформити щомісячне пожертвування на цей проект. Підійде будь-яка сума, головне – аби відрахування були регулярні, щоби волонтери могли планувати свою роботу і знали, які ресурси у них є.

Ми орендували приміщення в центрі, недалеко від вокзалу, і ось-ось почнемо приймати там на ніч людей. Приміщення невелике і, відповідно до антиковідних норм, зможемо прийняти там чотирьох людей. Чотирьох чоловіків“, – зазначають волонтери.

Перший, кого прихистять у притулку – 60-річний пан Ігор, колишній вчитель історії та директор школи.

Не знаємо його історії, поки не розказав – каже, дуже боляче. Дуже спокійний, приємний, скромний. Розповів, що кожного ранку йде на літургію, а після цього – аж до вечора – у пошуках їжі. Не має документів, має серйозні проблеми зі здоров’ям – цим і плануємо зайнятися“, – зазначають в організації.

Інші кандидатури на поселення у притулок запросять найближчими днями. До цього притулку люди зможуть прийти ввечері, прийняти душ, випрати речі, повечеряти, виспатись на зручному ліжку і поснідати вранці. Також для них організують дозвілля – в притулку буде невелика бібліотека і часом показ фільмів.

Увесь час у домі буде адміністратор. Це місце – тимчасове. Ми будемо старатися розв’язати проблеми цих людей і знайти їм постійний дім. Якщо все піде добре, вдень центр допомагатиме іншим бездомним, але поки що про це рано говорити“, – кажуть волонтери.

Обіцяють звітувати меценатам притулку про витрачені гроші. Якщо ж зберуть більше грошей, ніж треба на Центр, то будуть поселяти за них бездомних у недорогі хостели.

Як оформити підписку на добро: заходите у Приват24 – Мої платежі – Створити платіж – Знайти компанію – вводите «Спільнота святого Егідія».  Або просто перейдіть за лінком ТУТ. Це офіційний рахунок організації. Якщо з якихось причин ви хочете переслати гроші на картку, то ось, спеціально під цей проект: 4149 4991 1854 7445 – Макар О.В.“, – повідомили в організації.

Нагадаємо, 23 лютого київські волонтери з організацій «Молодь за мир» організували тимчасовий нічний притулок для бездомних. Приміщення для тимчасового притулку виділив центр «Простір гідності». У дві кімнати поселили шістьох людей.

Фото: Фейсбук