Виставка триватиме з 5 до 7 лютого у Національному музеї «Київська картинна галерея».

Про це повідомляє кураторка виставки Катя Тейлор.

Авторка експозиції – Тетяна Клименко. Вона працює з темою краси і досліджує власне сприйняття світу, яке часто не збігається з загальноприйнятим. Клименко переконана, що «смертельна», нешаблонна краса є маніфестом проти омани та прихованих загроз, які ширяться у сучасному суспільстві.

Куратори виставки не розповідають деталі експозиції, проте відомі експерти у сфері мистецтва та лідери думок вже обговорюють її в соцмережах.

«Люди звикли сприймати красу як добро, але вона може приховувати страшні історії. А страшні історії можуть мати красиві моменти, які пробуджують в нас людське. Зрештою головне – залишатися людиною.

Авторка виставки порушує тему краси, щоб привернути увагу глядача до надважливих тем та шокувати своїм баченням і показати, що поняття краси може бути набагато ширшим і залежати від контексту», – зазначає дослідниця сучасного мистецтва Ксенія Малих.

Виставка є безкоштовною. Галерея працює з дотриманням карантинних вимог: маскового режиму, температурного скринінгу, соціальної дистанції та санітарного оброблення приміщень.

До слова, упродовж лютого в Національному художньому музеї України проходить виставка вінтажних брошок.

Фото: Фейсбук