Центр відкрили на базі Вищого професійного училища № 33.

Про це повідомили у Департаменті науки та освіти КМДА.

Kyiv Media

У повідомленні зазначили, що на виконання міської комплексної цільової програми відкрито навчально-практичний центр сучасних кулінарних технологій на базі Вищого професійного училища № 33. Центр оснащено інноваційним обладнанням для якісного професійного навчання фахівців сфери ресторанного господарства та харчування із застосуванням інноваційних виробничих технологій.

Kyiv Media

“Приміщення центру імітує простір сучасної шкільної їдальні, дитячого садочка або ресторану, аби наблизити здобувачів освіти та слухачів у реальні умови виробничого процесу; включає майстерні-лабораторії, дегустаційну (обідню) залу, навчально-виробничу кухню, овочевий та м’ясо-рибний цехи, приміщення для зберігання продуктів, посудомийне відділення, санітарну кімнату, кімнату для персоналу”, – зауважили у Департаменті.

У рамках відкриття відбулась презентація страв від шеф-кухаря торгової марки МХП Віталія Трикиши із застосуванням різної техніки теплової обробки. Для модернізації матеріально-технічної бази використано фінансування у сумі 2,75 млн. грн: з бюджету міста Києва – 1,99 млн. грн; зі спеціального фонду закладу освіти – 752 тис. грн.

Kyiv Media

Крім того, діяльність центру передбачає співробітництво з Національним агентством кваліфікацій, підприємствами, організаціями, закладами освіти, центрами зайнятості, Асоціацією кулінарів України.

Фото: Фейсбук