15 липня в галереї Spivakovska ART: EGO culture center пройде виставка робіт молодої художниці Ольги Мельникової – BRIGHTLIFE. EXPOSURE.

Про це повідомляє Spivakovska ART: EGO culture center.

«На виставці будуть представлені роботи художниці за 2 роки творчості, частина з яких була створена в період карантину і дуже яскраво, а місцями і провокаційно відображає внутрішні переживання художниці в зв’язку з глобальними трансформаціями теперішнього часу», – йдеться у повідомленні галереї.

У своїх роботах художниця відтворює навколишній світ у всій різноманітності його кольорів, емоцій і переживань.

За словами галереї, Ольга – космополіт, людина світу, черпає енергію і натхнення від подорожей, єднання з природою і справжніх щирих людських відносин.

Ольги Мельникова – уродженка Львова, учасниця численних міжнародних виставок в Україні та за кордоном. Роботи художниці знаходяться в приватних колекціях США, Норвегії, Данії, Франції, Італії та Монако.

Творчий псевдонім – Art Studio Platon на честь сина Платона.

Виставка-продаж триватиме тиждень – з 15 по 22 липня з 11 до 19:00 за адресою: Саксаганського, 59Б.

Вхід вільний.

Нагадаємо, під час відвідування галереї потрібно дотримуватися карантинних правил: входити в приміщення в захисній масці, використовувати антисептик на вході, дотримуватися дистанції за спеціальною розміткою на підлозі.

Фото: Фейсбук