Машини, припарковані не за правилами, забирав евакуатор.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Сьогодні, 1 липня, інспектори з паркування разом із журналістами влаштували рейд по місту в пошуках порушників правил паркування.

До цього заходу долучився й журналіст телеканалу «Київ».

Цікаво, що під час рейду інспекторам вдалося навіть розігнати затор на вулиці Пушкінській. Деякі машини забрав евакуатор, а деякі – керманичі перепаркували самі, коли побачили інспекторів.

«Зараз в Інспекції з паркування працює на двох змінах близько 24 інспектори. Додатково оголошений набір на ще 50 людей. Про це можна дізнатися на сайті. Надалі в Інспекції буде близько 80 працівників, що здійснюватимуть контроль на вулицях. Вимоги – мати вищу освіту та бажання зробити місто кращим. Заробітна плата на руки – близько 17 тисяч гривень, а в перспективі керівництво міста планує підняти цю цифру до 25 тисяч гривень», – розповіла Аліна Ярош, заступниця начальника Інспекції з паркування.

Рейд із представниками ЗМІ, що відбувся сьогодні, організували задля того, щоб оголосити про проведення конкурсу на заміщення вакантниї посад в Інспекції з паркування.

Перед тим, як взяти на роботу нових інспекторів, в Інспекції організують додатковий іспит на знання правил дорожнього руху

Інспектори кажуть, що робота корисна, але стресова – часто водії починають конфліктувати, коли їхню автівку хочуть евакуювати.

Фото: скріншот