Місто продовжує розпочаті перевірки готовності будинків, інженерних мереж та обладнання в усіх районах міста.

Місто долучатиме представників ОСББ та ЖБК до районних інспекцій у рамках підготовки до опалювального сезону. Це необхідно для усунення всіх технічних чи координаційних питань, щоб вони не виникали після настання холодів. Про це під час чергового засідання координаційної ради КМДА з питань сприяння створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) заявив її співголова – заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

«Ми продовжуємо розпочаті перевірки готовності будинків, інженерних мереж та обладнання в усіх районах міста. Усі будинки незалежно від форми управління чи обслуговування, мають бути готові до подачі теплоносія і стабільної роботи взимку», – зазначив Пантелеєв.

Він також зауважив, що місто в межах повноважень та наявних ресурсів співпрацюватиме з представниками організованих будинків для впорядкування укриттів та сховищ на основі відповідних звернень правлінь, а також надаватиме методичні рекомендації з тематики цивільного захисту і безпеки мешканців.

«Є питання щодо укладення договорів із міським перевізником відходів – комунальним підприємством «Київкомунсевіс», яке готове посилювати співпрацю з ОСББ та ЖБК і укладати відповідні договори на надання послуг. Також найближчим часом окрему зустріч заплануємо для звірки нарахувань за послуги опалення та гарячого водопостачання у попередні періоди», – зазначив Пантелеєв.

З його слів, зараз складається відповідний перелік для предметного опрацювання, щоб вказані питання були вирішені вчасно.

Фото: Фейсбук