Напередодні перемовин США з Росією, на Михайлівській площі у столиці відбулася акція "Скажи Путіну - ні", в ній, в тому числі, взяли участь казахи.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

До акції долучилися голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, голова правління Кримськотатарського ресурсного центру Іскандер Барієв, громадський діяч Йосип Зісельс, активіст Володимир Балух, представники руху “Вільний Ідель-Урал”, ветерани АТО, українські, казахстанські, азербайджанські активісти.

Її організували напередодні міжнародних перемовин з Росією щодо ситуації навколо України.

“В умовах високого рівня загрози, що нависає над Україною, в умовах окупації Росією Казахстану, що відбувається на наших очах, ми, Меджліс кримськотатарського народу, серед іншого виділяємо три важливіших напрямки: забезпечення абсолютної суб’єктності Української держави у всіх процесах, що відбуваються по відношенню до України. Жодні перемовини, жодні рішення без рівноцінної участі України не мають і не можуть бути”, – наголосив на акції Чубаров.

“Друге – абсолютні чіткі, зрозумілі для всього міжнародного співтовариства мета і завдання цих переговорів. Ми, українці, маємо чітко визначити єдину мету і єдине завдання – це відновлення територіальної цілісності Української держави включно з Кримом та акваторіями Чорного та Азовського морів. І третє – максимальна мобілізація українського суспільства, української влади спільно з міжнародними партнерами”, – додав він.

Як підкреслили організатори акції, її мета – привернути увагу до дій Росії в Україні, Казахстані та закликати світову спільноту зберегти світовий порядок.

Нагадаємо, російська делегація вже прибула до Швейцарії для участі в переговорах зі США стосовно так званих “гарантій безпеки”, в яких міститься серед іншого вимога Кремля, аби Україна не вступала в НАТО.

Фото: Фейсбук