Бої триватимуть 7, 8 та 9 листопада.

З 5 до 9 листопада Україна вперше прийматиме континентальну першість зі змішаних бойових мистецтв. Змагання відбудуться у київському «Палаці спорту» і стануть спільним заходом міжнародної федерації GAMMA та української UF MMA.

Учасники турніру визначатимуть чемпіонів у 16 вагових категоріях (9 у чоловіків та 7 у жінок).

Окрім чемпіонату із класичного ММА, вперше відбудеться європейська першість з MMA striking — це нова дисципліна, яка вважається більш ударним видом, в якій бійці працюють фактично лише в стійці. Боротьба в партері дозволяється, але перебувати там можна не довше ніж 30 секунд, що і приваблює глядачів.

Українську збірну на чемпіонаті Європи представлятимуть 32  спортсмени, серед яких чемпіони світу 2019 року Валентина Семаль (вагова категорія до 47 кг) та Роман Сиркін (до 52 кг).

Серед учасників чемпіонату також збірні Ірландії, Італії, Іспанії, Латвії, Словаччини, Азербайджану, Грузії, Франції, Чехії, Польщі, Туреччини, Молдови та Білорусі.

«Наша федерація доклала чимало зусиль для того, щоби чемпіонат Європи відбувся саме в Україні, яка вперше прийматиме континентальну першість. Вже тільки цей факт вартий того, щоб викластися по-максимуму. Я впевнений — це будуть незабутні емоції. Ми зробимо все можливе, щоб наш чемпіонат запам’ятався надовго», — наголосив президент UF MMA Володимир Тесля.

5 та 6 листопада на гостей ЧЄ очікують конференції, в тмоу числі й від міжнародного агентства допінг-тестування ITA.

7 та 8 листопала бої відбуватимуться на трьох рингах одночасно. А 9 листопада, коли заплановані фінальні поєдинки, організатори вирішили залишити один ринг, щоби на ключових боях не розсіювалась увага глядачів.

«Для вболівальників готують справжнє шоу. А для того, щоб всі охочі змогли сповна ним насолодитись, вхід на трибуни «Палацу спорту» буде безкоштовним», — додали організатори.

Зазначається, що нинішній ЧЄ є відбором на Чемпіонат світу, який відбудеться у грудні в німецькому Берліні.