Зібрані кошти підуть на будівництво центру проживання для онкохворих дітей та їхніх родин.

В липні у Києві до Дня сім’ї відбудеться благодійний забіг Kind Family Run, метою якого є збір 1 мільйона гривень на побудову нової «Дачі» – будинку, де проживають родини, діти яких проходять лікування в Національному інституті раку. Про це повідомляє прес-служба організаторів.

Забіг запланований на 17 липня. Щоб долучитись до нього та допомогти зібрати кошти, потрібно: 

  • зареєструватись за посиланням;
  • сплатити реєстраційний внесок — зі слів організаторів, 90% з нього піде на будівництво «Дачі»;
  • обрати комфортну дистанцію з  2-х, 5-ти або 10-ти км і пробігти її 17 липня в Києві на ВДНГ або ж онлайн (медаль можна буде отримати поштою);

Також, зі слів орагнізаторів, за бажанням можна продовжити збирати кошти на будівництво «Дачі» (після реєстрації у кожного учасника автоматично формується власна кампанія, де перший внесок – оплата за участь у забігу).

«За 12 років існування «Дача» стала тимчасовим житлом для 1200 сімей з різних куточків країни, але зараз вона не може вмістити всіх, хто перебуває в Києві на лікуванні і потребує житла, тому необхідно зібрати кошти на нову оселю, що зможе прийняти до 350-ти сімей щоріч. Для завершення будівництва необхідно ще 3 мільйони гривень, з яких 1 мільйон ми плануємо зібрати за допомогою активних бігунів та їх добрих родин» — йдеться в повідомленні організаторів.

Для маленьких учасників забігу передбачена дистанція на 500 метрів, а також майстер-класи та активності, що включені у вартість реєстраційного внеску. У заході можна взяти участь як самостійно, так і з колегами, пробігти дистанцію з дитячим візочком чи домашньою твариною. Кожен учасник отримує медаль, а бігуни із найкращим результатом – подарунки від спонсорів.

До кінця червня діють наступні ціни на забіг: для індивідуальних учасників – 500 грн, з 1 липня – 800 грн; дитячі квитки відповідно 250 грн і 400 грн (після 1 липня).

Організаторами забігу виступають фандрейзингова платформа Kind Challenge та благодійний фонд «Запорука».

Як ми повідомляли, центр для онкохворих дітей «Дача» будують неподалік Музею авіації в Києві, кілька місяців тому там стався умисний підпал. Автори ініціативи кажуть, що таким чином сусіди намагаються перешкоджати будівництву.

Фото: Фейсбук