За кілька секунд до ДТП чоловік їхав зі шкидкістю 136 км/год.

У неділю, 9 жовтня, у Києві сталася ДТП за участю елітного спорткара McLaren 650S Spider 2016-го року випуску. Відео з місця інциденту KyivMedia надали очевидці.

Аварія сталася на Набережному шосе. Водій Mclaren, вочевидь, намагався обігнати Toyota, яка їхала попереду, але натомість вдарив її ззаду. Утворився великий затор.

За кермом McLaren був гонщик Ігор Алєксєєв. Він у своєму Інстаграмі заявляє, що швидкість у його авто перед зіткненням була 90 км/год.

Але за пару хвилин до удару сам гонщик знімав сторіс, де видно, що швидкість його машини сягає 136 км/год. При цьому Алєксєєв не надто засмучується аварії і пише у пості, що мабуть, скоро купить Ferrari.

«Швидкість була 90км\год в мій ряд перелаштувались і я попав на ремонт. Зимуємо і беремо Ferrarі?» — пише водій. Натомість дописувачі радять йому з такими водійськими навиками купити Lanos.

Сторіс з Інстаграму Алєксєєва, де той їде по Набережному шосе і небезпечно обганяє автомобілі, вдалося зберегти, його публікують різні Телеграм-канали.

Одразу після ДТП Алєксєєв зняв номери зі свого авто (КА 6228 СЕ). Однак свідки встигли їх сфотографувати, і завдяки цьому вдалося дізнатися, що влітку цього року McLaren з такими ж номерами вже вчиняв ДТП у Києві. Однак того разу машину була іншого кольору.

Аварія в липні сталася на вулиці Ужвій.

За іншими даними вдалося дізнатися походження вказаного авто: його було виставлено на аукціон в Сан-Фернандо в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, США. Автомобіль мав значні пошкодження моторного відсіку, вочевидь, після ДТП. Новий власник придбав «биток» за 55 тисяч доларів.

Автомобіль було продано у 2019 році, вартість ремонту оцінювали у понад 30 тисяч доларів.

Фото, відео: очевидці