Невдовзі у столиці почнеться новий навчальний рік.

Вакцинація працівників столичної галузі освіти – один з важливих елементів підготовки до нового навчального року. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, пише сайт міськадміністрації.

На сьогодні у столиці вакциновано 88 595 працівників столичних навчальних закладів, загалом це 57%.

«Працівники закладів шкільної та дошкільної освіти найбільш вразливі до захворювання на коронавірус. Це зумовлено великою кількістю контактів та тим, що значна їх частина – літні люди. Сьогодні наше завдання охопити вакцинацією максимальну кількість працівників, і таким чином вберегти їх від важкого перебігу захворювання. Місто створило усі умови для того, щоб працівники освіти мали змогу щепитися. Тож, не зволікайте, вакцинуйтеся, збережіть своє здоров’я та своїх рідних», – закликав Поворозник.

За словами чиновника, загалом за весь період вакцинальної кампанії столиця залишається лідером вакцинації проти COVID-19 у країні – станом на 2 серпня вже зроблено 849 361 щеплення. Першу дозу вакцини вже отримали 557 577 осіб, другу – 291 784.

В КМДА нагадують, що у столиці можна вакцинуватися у 22 центрах масової вакцинації: у Центрі вакцинації проти COVID-19, створеному на базі Міжнародного виставкового центру, а також – у 21 міні-вакцинальному центрі у кожному районі, які працюють на вихідних. Окрім того, вакцинуватися можна у кабінетах щеплень у медзакладах охорони здоров’я первинної ланки.

Як ми повідомляли, в «Блокбастері» на Почайній відкривають центр вакцинації.

Фото: Фейсбук