Столиця продовжує шлях розвитку трансплантації, за останні 9 місяців лікарі провели 13 операцій з трансплантації нирки.

Про це повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко, вітаючи учасників Українсько-турецької науково-практичної конференції «Трансплантація».

Захід проводиться Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця (Київ, Україна) спільно з Університетом Башкент (Анкара, Туреччина).

“Київ підтримує проведення таких надзвичайно важливих заходів. Науково-практичні конференції дають можливість лікарям ділитися досвідом, відкривати та вивчати нові практичні підходи до діагностики, лікування та оперування, до та післяопераційного ведення пацієнтів. Особливо, якщо мова йде про трансплантацію», – наголосила Ганна Старостенко.

За словами заступниці голови КМДА, для столичних фахівців це дуже важливий досвід, адже в подальшому він дозволить зберегти здоров’я та життя сотням киян, які цього потребують.

Нагадаємо, що наукова програма конференції передбачала доповіді та «живу» хірургію. На заході провели трансляцію операцій в режимі реального часу з операційної Університету Башкент (Анкара, Туреччина) у виконанні всесвітньо відомого хірурга-трансплантолога, засновника Університету Башкент пана Мехмета Хаберала, основоположника трансплантації в Туреччині та співавтора міжнародних гайдлайнів з трансплантації.

Фото: pixabay