Київ фактично наново побудувв 4 великих шляхопроводи

У Києві в 2020 році відремонтували 134 об’єкти дорожньої інфраструктури – були оновлювлені мости і шляхопроводи. Про це сказав мер Києва Віталій Кличко заявив 17 грудня під час звіту про підсумки роботи міської владиу 2020 році.

«За останніх кілька років оновили 360 вулиць, мостів та шляхопроводів. Це – понад 1100 кілометрів доріг у Києві. Також оновили понад півтори тисячі прибудинкових територій і міжквартальних проїздів у всіх районах столиці, які теж не ремонтували десятиліттями», – наголосив мер.

За його словами, Київ фактично наново побудувв 4 великих шляхопроводи: на перетині вулиці Богатирської і Оболонського проспекту та на перетині вулиці Богатирської та проспекту Степана Бандери. Їх не ремонтували понад 30 років.

Капітально оновили також Борщагівський шляхопровід, який був у аварійному стані. Також заново побудували два пішохідних мости над проспектом Леся Курбаса та Любомира Гузара.

«Цього року ми капітально оновили вулиці Туполєва, Покровську, Золотоворітську, Івана Франка, Микільсько-Ботанічну та Заболотного. Сучасно тепер виглядають і вулиця Пушкінська та проспект Любомира Гузара», – зазначив Віталій Кличко.

Окремо мер виділив тему добудови Подільсько-Воскресенського мосту.

«Там роботи не припиняють навіть в ночі. Вже завершили встановлення арочної конструкції мосту в проектне положення. Також встановили прольоти мосту в напрямку Подолу і фактично з’єднали правий та лівий береги столиці. Сьогодні тривають активні роботи в напрямку Троєщини. Заважає завершенню робіт ситуація на Русанівських садах, де активісти блокують рух технологічного транспорту, що везе будівельні матеріали на майданчики об’єкту. Ми звернулися до правоохоронних органів – відреагувати на блокування будівництва і зрив його термінів. Не може купка людей тримати в заручниках багатомільйонне місто! Цей міст – дуже важливий для столиці і ми все одно його добудуємо! Що б там не було», –  заявив мер Києва.

У наступному році на транспорт та інфраструктурні проекти у бюджеті Києва запланували загалом майже 9,2 мільярди гривень. Із них 4,5 млрд передбачено на утримання, будівництво та ремонт автомобільних доріг у столиці.

«У планах на наступний рік, зокрема, завершення реконструкції Пейзажної алеї та проспекту Степана Бандери. Будуть продовжені роботи на вулиці Довбуша, на кількох ділянках Великої кільцевої. Ми плануємо розпочати ремонт проспекту Героїв Сталінграду та вулиці Милославської. Та ще багато інших об’єктів», – резюмував Віталій Кличко.

Фото: klichko.org