Виставка маленького художника з аутизмом триватиме до 7 листопада.

Виставку організували МГО «Дитина з майбутнім», які вже багато років опікуються талантом маленького митця.

Під час відкриття виставки Максим Бровченко познайомив поціновувачів мистецтва зі своєю Планетою А, її незвичайними мешканцями, про яких хлопець пише фантастичну книгу, та вкотре кольоровими фарбами закликав до любові, добра та толерантності.

Kyiv Media

«Я дуже люблю спостерігати зорі та синю далечінь космосу. А ще цікавлюся тими, хто намагається його досягнути, пізнати нові світи та здійснювати свої мрії. Мої кумири – Ілон Маск і Максим Поляков. Вони круті та подобаються тим, що досягають своїх цілей. Я дуже хотів би з ними познайомитись. Тому намалював кожному картину», – розповів Максим.

Директорка МГО «Дитина з майбутнім» Ірина Сергієнко зазначила, що Максим – це спільний скарб України, який майже щоденно дарує світові нові витвори мистецтва. “Ми дуже щасливі, що сьогодні вдалося втілити одну з мрій нашого талановитого митця та сподіваємося, що виставка надихне інших дітей творити, а суспільство в цілому – стати уважнішим до проблем аутизму в Україні”, – додала Ірина.

Адреса: галерея мистецтв «Лавра», м. Київ, вул. Лаврська, 7-в (станція метро: Арсенальна).

Дата: 2-7 листопада

Вхід вільний. 

Нагадаємо, Максим Бровченко 10-річний художник з аутизмом, його дуже часть називають “українським Пікассо”. Хлопчик з малечку любив дивитися на ютубі майстер-класи, як малювати космос. Особливо відео американського художника Боба Росса. По-справжньому захопився малюванням минулої весни, під час карантину. З того часу забрав у мами фарби і написав понад 50 картин. А ще Максим веде власну групу у Фейсбуці, де вчить малювати космос підручними засобами.

На виставці у  Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей та юнацтва, 27 жовтня 2021 року маленький художник Максим Бровченко презентував дві картини для Ілона Маска, засновника SpaceX, і Максима Полякова, засновника американсько-української Firefly Aerospace.

Фото: прес-реліз