«Я-ГРАФІКА» триватиме до 2 серпня.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

В Музеї історії Києва триває виставку малюнків японської графіки Валентини Засуцької.

«Мені шалено подобається те, чим я зараз займаюся, як розвивається моя творчість. І насправді це приходить з досвідом. Я продовжую і продовжую малювати та в підсумку прийшла до чогось якісно нового, не схожого ні на що інше», – зазначає художниця.

На створення серії «Я-ГРАФІКА» майстриню надихнула творчість художника та ілюстратора Кацушіки Хокусая, представника японської культури кінця 18-початку 19 століття.

Кожна частина експозиції, на створення якої пішло пів року, має різні формати: матеріали полотен, техніки виконання (акрил, олія, маркер). Це все, на думку художниці, дарує особливу витонченість картинам.

Зазвичай Валентина Засуцька надавала перевагу великим форматам картин, але зараз вирішила спробувати менші, щоб її роботи могли прикрашати домівки.

«Сьогодні вона (художниці – ред.) мене вразила. Тому що раніше вона працювала в іншому контексті. Це був живопис, а сьогодні ми бачимо графіку. Вона має свій особливий стиль, який дуже добре відчуває. Усі вражені», – розповіла Тетяна Костенко, перша заступниця гендиректора Музею історії Києва.

Виставка триватиме до 2 серпня в Музеї історії Києва, що на вул. Богдана Хмельницького, 7.

До слова, Валентина Засуцька – українська художниця, викладачка й архітекторка. Народилася у місті Києві, у 2009 році закінчила архітектурний факультет КНУБА за спеціалізацією «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво». З 2011-го — архітекторка і художниця в архітектурному бюро «Женя Засуцький і команда».

Фото: скріншот