Маршрут екскурсії побудований як базова прогулянка основними місцями столиці.

Про проект безкоштовних екскурсій Free Walking Tours розповіли організатори – Управління туризму та промоцій КМДА.

Так, кожної суботи невеликий тур столицею проводять українською мовою, а у неділю – англійською. У такий спосіб в Управлінні туритзму намагаються зацікавити мешканців і гостей столиці історією та визначними місцями Києва, спонукати їх більш активно досліджувати місто, як туристи.

«Ми раді продовжити традицію таких безкоштовних екскурсій, розпочату в минулому 2020 році, та щасливі, що такі екскурсії є дуже популярними», – зазначила начальниця Управління туризму та промоцій КМДА Марина Радова.

Ззаначила, що маршрут екскурсії побудований у стилі базової прогулянки основними місцями Києва: від вулиці Хрещатик до історичного серця міста – Андріївського узвозу. Завдяки цьому він цікавий як іноземному туристу, так і людині, яка прожила у столиці все життя.

Під час прогулянки учасникам розповідають про походження назв вулиць Хрещатик та Прорізна, про легенду появи гімну Києва та багато інших фактів про місто.

Участь в екскурсії є безкоштовною – необхідно лише на неї зареєструватися: посилання на екскурсію кожну середу буде розміщено на офіційній Facebook-сторінці Управління туризму.

До того ж, для підтвердження участі в екскурсії з учасниками обов’язково зв’яжуться по телефону. Нагадуємо, що екскурсії проводяться з дотриманням усіх карантинних вимог.

Раніше у Києві стартували екскурсії Бабиним Яром.

Фото: Київрада