Також закуплено чотири машини для посипання доріг, два трактори з обладнанням, генератор, дві косарки і мотокосу.

Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Святошинського району збільшила кількість спеціалізованої техніки для більш оперативного проведення робіт. Підприємство придбало вантажні аварійно-ремонтні авто, генератор та косарки. Про це під час інспекції спеціалізованого автопарку повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він зазначив, що техніку придбали коштами статутних фондів підприємств. В КМДА нагадують, що у грудні минулого року Київська міська рада прийняла рішення про збільшення статутних фондів керуючих компаній, що обслуговують житловий фонд столиці. Зазначене фінансування спрямоване винятково на придбання механічної снігоприбиральної техніки, спеціалізованих автомобілів для надання аварійно ремонтних послуг, прочищення зливостоків, водостоків і дренажів, засобів механізованого прибирання та поліпшення побутових умов працівників комунальних підприємств.

«Київ ретельно готується до зими. Усі наявні ресурси ми спрямовуємо на зміцнення технічної бази, щоб вчасно і якісно реагувати на аварійні ситуації, оперативну роботу в опалювальний сезон. Наше місто характерне наявністю різних за серійністю чи роком забудови житлових будинків, значна частина з яких вже давно потребує ремонту. В мирні часи ми мали досить непоганий темп проведення капремонтів та енергоефективних заходів. Сьогодні ж ми таких обсягів не можемо виконати через війну та дефіцит коштів, але ми повинні забезпечити людям життєво необхідні послуги, особливо в період теплопостачання», – зазначив Пантелеєв.

Він зауважив, що не лише Святошинський, а всі райони придбали або в процесі придбання тієї чи іншої спецтехніки для різних видів робіт. Святошинська керуюча компанія закупила: п’ять аварійно-ремонтних авто на базі Fiat, Huyndai, Ford, чотири машини для посипання доріг, два трактори з додатковим обладнанням, генератор, дві косарки і мотокосу.

Фото: Фейсбук