Співбесіди з добровольцями планувалися у Харкові, Одесі та Львові; тепер їх відмінили.

У Києві 4-го та 5-го травня пройшов набір добровольців у батальйон блогера-письменника, учасника АТО/ООС Валерія Маркуса та його побратима Івана Шаламаги. Відео публікує “Ісландія”.

Судячи з ролика, бажаючих було багато — щоб пройти співбесіду, чоловіки стояли в чергах.

Багато охочих як з досвідом бойових дій, так і без. Вочевидь, багатьом довелося відмовити.

Ввечері 4 травня це підтвердив і сам Маркус. У своєму Фб він повідомив, що анонсовані співбесіди з добровольцями у Харкові, Одесі та Львові відміняються через велику кількість бажаючих з Києва.

Натомість співбесіди у Києві тривали і 5 травня.

М’яко кажучи, ми не розраховували на таку кількість людей. Їх цілком буде достатньо, щоб закрити сьогоднішні потреби в підрозділі. Ті кого ми не встигли опрацювати сьогодні, прийдуть завтра” — сказав Маркус.

Зауважимо, що, анонсуючи створення підрозділу, Маркус повідомляв, що нестачі в оснащенні у бійців не буде. Мовляв, усі потреби покриє його фонд.

Діри в забезпеченні, які залишить Міноборони, в довгостроковій перспективі я беру на свій фонд, а також на початках значною мірою нам допоможуть інші фонди, тож у підрозділу буде усе, щоб робити см€рть і вдень, і вночі, і з землі і з неба” — писав він.

Маркус уточнював, що потрібні медики, снайпери, розвідники, гранатометники, кулеметники (ПКМ, ДШК), сапери, зв’язківці, водії, пілоти БПЛА, діловоди, “досвідчені сержанти і командири взводів, люди, які добре знають тактику”.

Фото: Фейсбук