Цьогоріч їй виповнилося 72 роки.

Зірка світового кіно, французька акторка Фанні Ардан днями побувала у Києві. Про це повідомляє «Таблоїд».

Повідомляється, що Ардан запросили на відкриття нового творчого проекту, у рамках якого 72-річна актриса представила свою режисерську роботу «Химери, яких немає», поспілкувалася з колегами, шанувальниками та студентами.

«Коли я працюю у театрі чи знімаюся у кіно, я не бачу глядача і немов знаходжуся в темному герметичному кубі. Промінь світла з’являється лише тоді, коли хтось каже, що знає мене, мою творчість. Ці два дні в Києві стали справжнім світлом – ваші запитання, обговорення стрічки та виступ студентів були незабутніми», — розповіла Ардан.

Повідомляється, що під час дискусії Фанні Ардан часто підкреслювала своє життєве кредо — толерантне ставлення до людей, та нагадала про найважливішу пораду свого батька, якій вона навчила своїх доньок – менше говорити про політику, ніколи не вчити інших життю, а головне – ніколи не зраджувати внутрішню свободу.

У Києві Ардан начебто дуже сподобалося.

«Якщо б я могла залишитися тут ще ненадовго і насолоджуватися цим спілкуванням і неймовірним видом на Дніпро з мого вікна, я була б щасливою», – додала француженка.

Фанні Ардан — французька кіноактриса, знялася у більш, ніж 60 стрічках, серед яких: «Веселенька неділя» (1983), «Сімейна рада» (1986), «Страх темряви» (1991), «Сабріна» (1995), «Глузування» (1996), «Час пік»(2007) та інші. В березні 2021-го Ардан виповнилося 72 роки.

Фото: Таблоїд