Він курсуватиме вранці та ввечері під час найбільшого навантаження на трафік.

Сьогодні, 15 березня, «Укрзалізниця» запустила модернізований приміський електропоїзд на маршруті Святошин-Ірпінь-Буча. Про це нагадав у своєму Facebook директор філії УЗ Олександр Перцовський.

Поїзд курсуватиме у пікові години перевезень вранці та ввечері.

«Переповнені електрички з Коростеня, на які вже з Клавдієво, Бучі, Ірпеня дуже складно сісти, старі вагони, жодних турнікетів на вихід, затори на Житомирській трасі при під’їзді до Києва… Сьогодні модернізований на ПрАТ “Київський електровагоноремонтний завод” електропоїзд поїхав маршрутом Святошино-Ірпінь-Буча, щоб у пікові години такий «човниковий» рух розвантажив цей напрямок. Голови відповідних громад згодились компенсувати витрати на пільгові перевезення» — написав він.

Як ми інформували, поїзди зупинятимуться на станціях «Святошин», «Біличі», «Ірпінь» та «Буча». Перша електричка відправлятиметься зі станції «Святошин» о 05:54 та прибуватиме на станцію «Буча» о 06:17. Наступні рейси відправлятимуться зі станції «Святошин» о 06:58, 08:23, 17:30, 18:34, 19:38.

У зворотному напрямку зі станції «Буча» у перший рейс поїзд відправиться о 06:27, потім — о 07:31, 08:56 та о 18:03 й 19:07.

Також Перцовський натякнув у своєму дописі, що на платформах очікування електричок невдовзі можуть з’явитися термінали для безготівкового придбання квитків.

Фото: Фейсбук