Компанія-оператор поки не коментує цю інформацію.

Водій таксі Bolt у Києві забризкав клієнтку з газового балона через те, що вона не попередила, що буде з дитиною і їй потрібне дитяче крісло. Про це повідомляє «Київ Оперативний» з посиланням на слова постраждалої.

Таксист начебто почав лаятися одразу після того, як мати з дитиною сіли в машину, у відповідь на що жінка відмовилася від поїздки. За її словами, після цього водій заявив, що йому все одно мають заплатити за виклик.

«Коли я поцікавилася, чому він дозволяє себі таку поведінку при 6-річній дитині у відповідь почула «скажи спасибі, що не дав тобі п*зди і не забризкав балончиком». Не довго думаючи після цієї фрази водій вискочив з машини і все таки забризкав мені обличчя (в цей час дитина стояла поряд зі мною!)» — повідомила жінка.

Далі таксист начебто ще раз використав балон — після того, як постраждала почала викликати поліцію. Не дивлячись на те, що в конфлікт встиг втрутитися чоловік постраждалої, таксисту вдалося утекти.

«Я почала втрачати свідомість, мене чоловік підхопив і забрав на тротуар. Водій цим скористався і моментально поїхав» — розповіла вона.

Служба підтримки Bolt начебто не відповіла на запит жінки. Редакція Kyiv Media намагається з’ясувати обставини інциденту у всіх його учасників.

Як ми повідомляли, кілька днів тому біля Верховної ради таксі Bolt збило мотоцикліста.

Фото: скріншот