10 листопада — останній день дії пільгового періоду.

В столиці та Київській області за останній місяць вдвічі збільшилася кількість громадян, що оформили авто на «єврономерах». Про це повдіомляє прес-служба київської митниці.

Так, за статистичними даними відомства, протягом відведеного пільгового періоду в середньому в місяць Київська митниця оформляла 1,5 тисячі автомобілів з іноземною реєстрацією.

«Натомість у жовтні громадяни активізувалися. Відтак Київською митницею у жовтні було оформлено вдвічі більше автомобілів – понад 3 тисячі» — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що загалом, з 15 червня цього року, від початку дії спрощеного митного оформлення ТЗ відповідно до законів України №1402-ІХ та №1403-ІХ, Київською митницею проведено митне оформлення понад 8 тисяч транспортних засобів, з яких лише 10 транспортних засобів — це вантажні автомобілі (товарна позиція УКТЗЕД 8704), а решта — легкові (товарна позиція УКТЗЕД 8703). При митному оформленні цих авто громадянами до бюджету сплачено 281,3 млн грн.

Представники митниці зазначають, що попит на оформлення за пільговою процедурою збільшується в прогресії до кількості днів, що залишилися до закінчення пільгового періоду. І нагадують, що 10 листопада — останній день для всіх категорій громадян, крім пільговиків, які ще матимуть час до 8 лютого 2022 року.

Фото: Фейсбук