Усім фігурантам було оголошено підозри за декількома статтями КК України.

Про це повідомили у Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції Українию.

За даними слідства, протиправну діяльність організованої злочинної групи було викрито минулого року.

Відомо, що 30-річний чоловік раніше був засуджений за вбивство дитини та мав статус так званого «смотрящого» за СІЗО. До складу ОЗГ увійшли арештовані та особи, які перебували на волі. Правопорушники «спеціалізувалися» на постачанні та збуті наркотичних та психотропних речовин до спецустанови шляхом «перекидів». Частину отриманих коштів фігуранти витрачали на розвиток «бізнесу», а решту – на поповнення «общака».

Після проведення санкціонованих обшуків усім фігурантам було оголошено підозри за декількома статтями Кримінального кодексу України. Особам, які перебували на момент затримання на волі було обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

22 квітня, за погодженням з Офісом Генерального прокурора обвинувальний акт стосовно організатора та членів організованої злочинної групи було скеровано до суду. Його обвинувачують:

  • незаконному виробництві, виготовленні, придбанні, зберіганні, перевезенні, пересиланні чи збуті наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів (за ч. 3 ст. 307),
  • встановленні та поширення злочинного впливу (ч. 2 ст. 255-1)
  • незаконному виробництві, виготовленні, придбанні, перевезенні, пересиланні, зберіганні з метою збуту або збуті отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів (ч. 4 ст. 321),
  • використанні коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів, прекурсорів, отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів (ч. 2 ст. 306) Кримінального кодексу України.

Чотири спільники обвинувачуються за ч. 3 ст. 307, ч. 4 ст. 321, ч. 2 ст. 306 Кримінального кодексу України.

Фото: Фейсбук