Жінці загрожує до 10 років позбавлення волі.

Київська міська прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно голови однієї з дільничних виборчих комісій у Дарницькому районі міста за фактом підробки та використання підробленої виборчої документації. Про це повідомляє прес-служба прокуратури у Facebook.

Події мали місце 25 жовтня 2020 року під час проведення місцевих виборів.

«Згідно з матеріалами досудового розслідування, голова однієї із виборчих комісій у Дарницькому районі підробила та подала до територіальної виборчої комісії уточнений протокол підрахунку голосів, до якого внесла недостовірні відомості про отримання однією з політичних партій на 40 голосів більше, ніж фактично було віддано виборцями під час голосування на дільниці та встановлено результатами проведеного підрахунку голосів» — повідомили в прокуратурі.

У відомстві зазначають, що злочинні дії були виявлені під час прийняття територіальною виборчою комісією уточненого протоколу дільничної виборчої комісії та оголошення результатів виборів.

За вчинене жінці загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Зауважимо, що раніше в Нацполіції повідомляли про те, що у Києві на 10 років можуть засудити голову дільничної виборчої комісії Дарницького району. Під час перевірки результатів голосування офіційний спостерігач виявив неточність у підрахунку голосів за дві партійні організації.

Фото: Фейсбук