Подільська прокуратура підозрює колишніх службових осіб КП “Плесо” та підрядника, які привласнили кошти столичного бюджету, виділені на ремонт гідротехнічних споруд та розчистку струмка Сирець.

Як розповіли у прокуратурі Києва, у березні 2020 року між КП “Плесо” та підрядною організацією був укладений договір на виконання робіт з капітального ремонту гідротехнічних споруд та розчистки струмка Сирець у Подільському та Шевченківському районах м. Києва.

У подальшому, попри те, що підрядна організація не виконала роботи у повному обсязі, її керівник вніс до актів приймання виконаних робіт неправдиві відомості про їх виконання.

У свою чергу заступник начальника відділу проектування та підготовки будівництва КП “Плесо” та інженер з технічного нагляду, діючи в інтересах підрядника, підписали документи.

Згідно з висновками економічної експертизи, столичному бюджету завдано збитків на суму понад 2, 1 млн гривень.

Наразі обвинувальний акт відносно вже колишніх службових осіб комунального підприємства та керівника підрядної організації за ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України скеровано до суду для розгляду по суті.

Фото: Відкриті джерела