Обвинувальний акт скеровано до Дарницького районного суду міста.

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишнього голови правління ПАТ “Діамантбанк” за фактом розтрати чужого майна в особливо великих розмірах в інтересах третіх осіб (ч. 5 ст. 191 КК України). Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

Згідно з матеріалами слідства, перебуваючи на посаді голови правління ПАТ «Діамантбанк» обвинувачений сприяв у прийнятті рішення та видачі кредитних коштів суб’єкту господарювання під заставу майнових прав, які, як виявилось, були фіктивними і не здатними покрити розмір кредиту.

Після припинення сплати по кредитному договору банк звернувся до суду про стягнення з позичальника кредитних коштів, а також інших платежів та штрафних санкцій. Однак, отримавши позитивне рішення суду, банк відмовився від виконання судового рішення та за сприяння голови правління прийняв рішення про безнадійність вказаного кредиту і його подальше списання.

Внаслідок прийняття такого рішення, боржник уникнув обов’язку повертати банку отриманий кредит та сплачувати штрафні санкції за невиплату кредитних платежів у встановлений договором строк на загальну суму понад 20 млн гривень.

Вказані збитки підтверджено експертизами. Обвинувальний акт відносно екс-голови правління скеровано до Дарницького районного суду м. Києва для розгляду по суті” — йдеться в дописі.

Досудове розслідування щодо інших службових осіб банку за фактами безпідставної видачі кредитів триває.

Зауважимо, що хоча в прокуратурі імені фігуранта не називають, в ЗМІ повідомляють, що мова про екс-голову правління банку Олега Ходачука.

Фото: Фейсбук