А також за гроші вносила до системи Helsi.me фейкові дані про вакцинацію громадян від COVID-19.

В Києві скеровано до суду обвинувальний акт відносно директора одного зі столичних медустанов за фактом одержання неправомірної вигоди та внесення до системи Helsi.me неправдивих відомостей про вакцинацію громадян від COVID-19.

Як повідомили в прокуратурі, керівник Київського дитячого діагностичного центру організувала схему, за якою підпорядковані їй лікарі щомісячно відраховували їй частину своєї заробітної плати для того, щоб продовжувати працювати у цій установі. Розмір «данини» залежав від кількості робочих змін лікарів.

Такі “надходження” від лікарів склали близько 46 тис. гривень. У січні 2022 року після одержання чергового траншу підозрювану затримали.

Крім того, вищезгадана керівник та один з лікарів цього ж медцентру, змовившись з ексрадницею заступника голови КМДА та ексзаступником міністра соціальної політики України, організували схему внесення до інформаційної системи «Helsi.me» фейкових даних про вакцинацію громадян від COVID-19 без її фактичного проведення. Вартість такої «послуги» становила 250 доларів США з людини. Схема діяла понад пів року” — йдеться в релізі.

Наразі обвинувальний акт відносно керівниці медзакладу скеровано до суду для розгляду по суті.

Досудове розслідування відносно інших фігурантів триває.

Фото: Фейсбук