Мешканцям будинку завдано шкоди на понад 19 млн гривень.

У Києві повідомлено про підозру чоловікові за фактом шахрайського заволодіння горищем, де згодом він обладнав 7 квартир на продаж. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Слідчими встановлено, що упродовж 2017-2018 років підозрюваний та його спільники підробили документи на нежитлове горище в будинку на вул. Антоновича.

«Заволодівши приміщенням, з метою власного збагачення, чоловік зареєстрував 7 квартир, які утворилися в результаті незаконного переобладнання горища. Загальна площа «новоутворених» квартир становить понад 500 кв. м.» — повідомляють правоохоронці. 

Повідомляється, що внаслідок шахрайських дій підозрюваного та його спільників мешканцям будинку завдано шкоди на понад 19 млн гривень.

Наразі чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190, ч.ч. 3, 4 ст. 358, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 362, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 365-2, ч. 2 ст. 205-1, ч. 3 ст. 209 КК України та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Для збереження речових доказів у кримінальному провадженні на вказані квартири накладено арешт.

Зауважимо, подібний «бізнес» наразі є дуже поширеним у Києві. Нещодавно ми писали про чоловіка, який у висотці на Святошині поруйнував загальнобудинкові комунікації, щоб на місці горища облаштувати 7 квартир.

А на Подолі власник п’ятикімнатної квартири перебудував її на 7 маленьких смарт-квартир і продає їх по 57 тисяч доларів за штуку.

Фото: Фейсбук