Чоловік виготовив підроблений договір дарування і намагався продати житло.

У Києві судитимуть чоловіка, який незаконно заволодів квартирою померлої жінки та намагався її продати. Про це повідомляє прес-служба прокуратури столиці.

Повідомляється, що до суду скеровано обвинувальний акт відносно 40-річного мешканця Білої Церкви, який незаконно заволодів квартирою померлої жінки та збирався продати її добросовісному покупцю за 1,2 млн гривень.

Згідно із матеріалами обвинувачення, група осіб, матеріали відносно яких виділені в окреме провадження, залучили до злочинної схеми обвинуваченого з метою незаконного заволодіння квартирою померлої у 2016 році киянки, яка розташована біля станції метро «Арсенальна» у Печерському районні столиці.

«Встановлено, що зловмисники, використовуючи документи обвинуваченого, виготовили підроблений договір дарування, відповідно до якого власниця квартири нібито подарувала її йому ще у 2009 році. Використовуючи договір дарування, спільники чоловіка зареєстрували за ним право власності на квартиру у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, витяг з якого передали йому для подальшого продажу квартири» — йдеться в повідомленні.

У приміщенні приватного нотаріуса правоохоронцям вдалося затримати чоловіка на «гарячому» та таким чином попередити продаж вказаної квартири.

У межах досудового розслідування чоловіку повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 209, ч. 5 ст. 27 ч.ч. 3, 4 ст. 358 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Окрім того, вирішується питання пред’явлення позову в порядку цивільного судочинства з метою визнання квартири відумерлою спадщиною та передачі її у власність громади.

Нещодавно ми писали про жінку, яка прибрала до рук квартиру померлої киянки, підробивши документи.

Фото: Unsplash